معرفی coldlar toch

  • فوریه 24, 2020

در دنیای امروزی با افزایش روزافزون استفاده از ارزهای مجازی، نیاز به آشنایی با ابزارهای مورد استفاده در این حوزه به خوبی حس می¬شود. یکی از این ابزارها کیف پول ارزهای مجازیست. کیف پول ارزهای مجازی به طور فیزیکی مشهود نیست و در شبکه¬ی بلاکچین مسئولیت حفظ امنیت دارایی مجازی کاربران، انجام دریافت و پرداخت¬ها و سایر امور مالی مربوط به ارزهای دیجیتالی را بر عهده دارد. کیف پول-ها انواع متفاوتی دارند که لازم است هر کاربر با توجه به نیاز و انتظارات خود، کیف پول مناسب دارایی دیجیتالی خود را انتخاب کند. کمپانی¬های زیادی انواع متنوعی از کیف پول ارزهای مجازی را به کاربران ارائه می¬دهند و به نظر می¬رسد در میان این تنوع، انتخاب کیف پول مناسب کار راحتی است درحالیکه هر کاربر باید با آگاهی کامل و اطلاعات جامع دست به انتخاب بزند زیرا انتخاب کیف پول نامناسب می¬تواند زیانی جبران¬¬ناپذیر برایش به همراه داشته باشد. پس انتخاب کیف پول مناسب، ملزم به شناخت کافی کمپانی¬ها و خدمات ارائه¬شده توسط آن¬ها است.

یکی از شرکت¬هایی که در زمینه ارزهای مجازی فعالیت می¬کند، شرکت فناوری اطلاعات ColdLar پکن است. این شرکت به طور تخصصی در حوزه ارائه خدمات امنیتی در شبکه¬ی بلاکچین فعال است. از محصولات این شرکت می¬توان به انواع متفاوت کیف پول-های ارز مجازی اشاره کرد. این کیف¬ پول¬ها قابلیت نگهداری همزمان چند نوع متفاوت دارایی مجازی از جمله بیت¬کوین، اتریوم و … را دارا هستند و قابلیت استفاده از کد QR تعبیه شده در این کیف پول¬ها موجب می¬شود کلید خصوصی نیازی به اتصال به اینترنت نداشته باشد و این موضوع خطر هک شدن کلید خصوصی توسط سو استفاده¬گران را به طور کامل از بین می¬برد.
coldlar toch نسل جدیدی از کیف¬ پول¬های سخت¬افزاری ارزهای مجازی است که در قالب کارت توسط شرکت coldlar ارائه می-شود. این کارت¬ها بنا به ساختار خود، نیازی به باتری نداشته و در عین حفظ امنیت کاربران، استفاده از آن¬ها بسیار راحت است. کیف پول coldlar toch دارای مجوز بین-المللی بوده و از تراشه امنیتی CC EAL6 برخوردار است که برای کاربران خود تجربه¬ی حس کردن امنیت در سطح نظامی را به ارمغان آورده است.
همچنین coldlar toch به عنوان یک کیف پول جذاب و پیشرفته با تکنولوژی بالا، این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا بتوانند محیط کاربری خود را شخصی¬سازی کنند. محصول کیف پول کارتی coldlar toch هم اینک در سایت مهربیت برای کاربران قابل تهیه است.
coldlar toch محافظ دارایی¬های دیجیتالی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat